Наші стартапи

BeeWorker

BeeWorker – це абсолютно нова платформа, яка дозволить Вам знайти потрібну людину в потрібний час і в потрібному місці. Наш світ занадто динамічний, тому нам потрібні динамічні вирішення щоденних проблем. BeeWorker має на меті стати частиною вашого життя. Але для початку, що таке BeeWorker?

BeeWorker – це мобільний додаток, за допомогою якого Ви з легкістю зможете знайти людину, яка вирішить Ваші проблеми, пов’язані чи то з прибиранням, чи то з ремонтом, чи то з доставкою будь-яких документів, які Ви забули дома і тощо… Наша особливість полягає в тому, що головним інструментом додатку є мапа. На мапі відображаються мітки, тобто завдання, які ви можете виконати або відразу додати завдання, яке люди навколо вас можуть виконати.
BeeWorker – це про нескладні завдання, які може виконати кожен. Принципами нашого додатку є легкість, зрозумілість та доступність до кожного.

Ми намагаємось зробити зростаючу сферу part-time роботи максимально легкою та зрозумілою для всіх. Ми пропонуємо вам всього одну кнопку і одну мапу, інше – це всього лише ваші інструменти для вирішення Ваших щоденних проблем.
У вас нарешті знайдеться час на друзів, сім’ю і на себе, так як тепер – Ви володар свого власного часу. Ну а також, ніщо так не піднімає настрій, ніж прибраний ганок рано вранці, чи чиста підлога, відремонтований автомобіль, чи просто коли вистачає коштів на подарунок коханій людині.

MechLab

Лабораторія мехатроніки «MechLab» Державного університету «Житомирська Політехніка» – це студентська наукова лабораторія, пріоритетними напрямками діяльності якої  є:

• Реалізація студентських стартапів, наукових робіт, проєктів.

• Провадження інноваційної діяльності  в університеті та за його межами.

• Відновлення  матеріально-технічної  бази університету.

• Впровадження STEM-освіти

• Виконання науково-дослідних робіт, надання науково-технічних послуг, виготовлення науково-технічної продукції на замовлення підприємств, організацій, установ.

Експонати лабораторії ви завжди можете побачити на всіх виставках та заходах університету чи просто спускатися в підвал.

PaperCraft Models

Papercaft – це паперові низько полігональні моделі, які підійдуть в будь який декор. Паперові моделі є чудовим подарунком для Ваших близьких та знайомих, а також є безпечним і екологічним продуктом.

Більше ніякого банального оформлення заходів, так як тепер ви можете креативно та тематично оформити інтер’єр, фотозону чи просто зробити подарунки гостям, що теж є проблемою, так як вибрати подарунок – нелегка справа.
Також є можливість замовити набір з конструктором, де ви самі можете скласти обрану вами паперову фігуру. Це заняття підійде як для дітей, так і для дорослих!

Цей стартап вже давно має перших клієнтів і ви вже зараз можете замовити собі дуже кльовий набір, щоб чимось зайняти себе на карантині. Повірте, це дійсно займає багато часу 😂

Tap and Take

Tap&Take – це інноваційне мобільний додаток лояльності і перед-замовлення кави по знижці, наданої кав’ярнями. Тепер любителям кави не потрібно шукати місце де можна випити смачний напій і розслабитися, досить зайти в додаток і всього в кілька кліків знайти кав’ярню за вашими вимогами і перевагами, до того ж, сплативши кави через це додаток, Ви можете купити його за знижкою від 10 % до 50%. Так само з кожної покупки Ви будете отримувати бонуси, за які ви можете купити щось безкоштовно, накопичивши потрібну суму.

Smart University

Smart University – хлопці прийшли до наш нещодавно, але повні амбіцій. Що хочуть зробити? Хочуть створити це додаток для смартфонів завдяки, якому абітурієнти та першокурсники зможуть швидше і легше адаптуватись до нових умов навчання. Для цього в додатку будуть такі функції як «ментор онлайн» завдяки якому першокурсники і не тільки зможуть задавати питання щодо навчального процесу, які виникли у них в процесі навчання, а й отримувати швидку і зрозумілу відповідь. Також буде інформація для майбутніх студентів університету наприклад: інформація щодо вступу, коефіцієнт ЗНО, предмети, які потрібні для потрібної спеціальності, віртуальна карта, за допомогою якої студентам буде простіше орієнтуватися на території університету. Завдяки додатку можна залучити систему пропозицій щодо покращення життя університету у всіх його сферах.

Earth Vision

Earth Vision – розробники стартапу Олексієм Говорадлом та Артемом Лінчевським ми виступали разом на StartUp Thursday у нас в Житомирі. Команду не на жарт засмучує проблема з пластиковими відходами не те що в Україні, а і у всьому світі. Тому хлопці вирішили спробувати вирішити цю проблему шляхом переробки пластикових відходів у дорожнє та тротуарне покриття.

Clever Stick

Clever Stick – потенційно новий український «єдинорог». Карина Горобей вирішила допомогти людям які не мають змогу бачити, відчути себе вільно навіть в темряві. Тому вона вирішили розробити smart палицю, яка їм в цьому допоможе. Її особливості:
– Коли, поруч їде машина – йде вібрація і людина зупиняється.
– Вбудований навігатор немов направляє людину до місця призначення.
– Відображає те, що оточує людину в звуковому носії завдяки wi-fi мережі.

VSI

VSI [Віртуальний інкубатор стартапів] – з Павлом Шкаєвим ми так само познайомились на Yep! Summer Camp ZSTU. Спочатку він прийшов без ідеї, але з чітким бажанням зробити щось корисне для суспільства, тому його ідея віртуально інкубатору стартапів було високо оцінена нашими членами журі. VSI – проект, що поєднує краудфандінг, стартап, соціальну мережу. Тобто це платформа, що дає можливість зустрітись інвестору і розробнику через соціальну мережу. Ідея класна і потрібна! Чекаємо на реалізацію!

ECO HEMP

Eco Hemp – ще одні борці за екологічне чисте майбутнє України та світу. Розробники стартапу Олег Замнухов та Андрій Морозов вирішили спробувати себе на Yep! Summer Camp ZSTU і представили свою авторську розробку, в якій вони зробили екологічно чистий будівельний матеріал, з якого цілком реально створити будь який будинок. Сенс стартапу відтворити та модернізувати технологію будування, якою ще користувалися наші пращури.

Inclusion Device

Inclusion Device – з Даніілом Шмідтом ми зустрілися на Yep! Summer Camp ZSTU. Він прийшов до з уже готовим продуктом і відчутною працею над своїм стартапом. Девайс, а саме клавіатура, допоможе людям з порушеннями опорно-рухового апарату, та/або з порушеннями дрібної моторики, працювати з комп’ютером набагато комфортніше.
Комп’ютерна клавіатура має великі клавіші, що знаходяться на збільшеному відстані один від одного. Кожна з них знаходиться в поглибленні, що полегшує навігацію і набір тексту, а також виключає можливість одночасного натискання кількох кнопок.

ТВІЙ СТАРТАП НАСТУПНИЙ