Фірми з венчурним капіталом (VC) активізували фінансування на ранніх стадіях завдяки швидшому впровадженню цифрових технологій, а також цифровізації існуючих офлайн-бізнесів в навчальних технологіях (edtech), фінансових технологіях (fintech), споживчих технологіях, соціальній торгівлі та охороні здоров’я серед інших секторів.

За даними Venture Intelligence, інвестиції на ранніх стадіях різко зросли в серпні-жовтні – 323 мільйони доларів за 101 угоду порівняно з 180 мільйонами за 75 угод у травні-липні.

“.Це позитивний час для early-stage запусків, оскільки вони бачать міський транспорт з обох
клієнтів також як і інвесторів. Оскільки – випадок з будь-яким циклом, великі переможці будуть створені з цього&nbsp
;був підвищений інвестиційну діяльність. Швидкий digitisat
ion приніс

пандемією і наступне строга ізоляція/remote робоче оточення надало
 інерцію стійкого зростання багатьом секторам, оскільки запуски

досягають швидшого ринкового для продукту припадку,” вищезгаданий
Mayank Khanduja, Столиця Підвищення, керівника (колись

Партнери Saif).

Столиця Підвищення, яка нещодавно
закрила мільйон $400 фонду, подвоїла свої інвестиції перераховують
цей рік до 15 має справу до того, як серпень,
13 з якого були early-stage запусками.

Вищі early-stage інвестиції в період August-october знаходяться в запусках в Flexiloans (Nbfc), Uniorbit (lending-sme позики),
Invideo (відеоінструменти редагування),
Допоможіть Фінансам (споживчі позики) і Behtar
(електронна комерція),

згідно з Венчурними Відомостями.

Dev Khare, партнер,
Індія Lightspeed повідомила прискорену пандемію

“… Це позитивний час для стартапів на ранніх стадіях, оскільки вони спостерігають тягу як з боку споживачів, так і з боку інвесторів. Як і у випадку з будь-яким циклом, завдяки цій збільшеній інвестиційній діяльності будуть створені великі переможці. Швидка оцифровка, спричинена пандемією та подальше залоковане локальне робоче середовище дали сильний імпульс росту багатьом секторам, оскільки стартапи досягають більш швидкого пристосування до товарного ринку “, – сказав Маянк Хандуджа, керуючий директор Elevation Capital (раніше SAIF Partners).

Elevation Capital, який нещодавно закрив фонд у 400 мільйонів доларів, вдвічі збільшив кількість своїх інвестицій цього року до 15 угод до серпня, 13 з яких були стартапами на початковій стадії.

Основні інвестиції на ранніх стадіях у серпнево-жовтневому періоді – стартапи у Flexiloans (NBFC), UniOrbit (позики для МСП),

InVideo (інструменти для редагування відео), Avail Finance (споживчі позики) та Behtar (електронна комерція) до венчурної розвідки.

Dev Khare, партнер, Lightspeed India, заявив, що зусилля, прискорені пандемією в галузі цифрової трансформації підприємств, МСП вийшли в Інтернет мільйонами, і є ознаки нових споживчих платформ, таких як аудіо, творчої економіки тощо.

Цього року компанія Lightspeed India додала до свого портфоліо кілька компаній, включаючи Teachmint та Dukaan серед малих та середніх підприємств, Uni та Apna у категорії споживачів, Hubilo та Pepper Content у корпоративному сегменті.

VC вважають, що пандемія також зробила засновників стартапів на ранніх стадіях більш зрілими та розсудливими в операціях та фінансовому управлінні, що ненавмисно призвело до поліпшення якості підприємців.

«Інвестори продовжують бути активними та зосереджуватись на менш ризикованих ставках на ранніх стадіях. Пандемія, поряд з оцифруванням, створила рівні умови для стартапів на ранніх стадіях, які зараз кидають виклик зрілим. Дедалі більше компаній стикаються з планами, оскільки “можливість”, за якою вони переслідують, стає все більш реальною, а знання споживачів щодо цифрових рішень зростає “, – сказав Санджай Свамі, керуючий партнер Prime Venture Partners (PVP). PVP оголосила про три угоди у вересні-жовтні .

Цього року Chiratae Ventures планує близько 12 інвестицій, оскільки ринок очікує, що нові пули капіталу на пізніх стадіях стануть очевидними з нових інвестицій, залучених Jio за останні місяці.

“На ринку очевидно достатньо «сухого порошку», який зараз ми бачимо розповсюджувати в угодах до серії A та пізніших стадій, оскільки інвестори продовжують ступати з обережністю. Угоди на ранніх стадіях набагато легші з точки зору старанності, ніж на пізніх стадіях, особливо коли пандемія впливає на фізичні зустрічі”, – заявив Каран Мола, партнер Chiratae Ventures.

Ятін Десай, керуючий партнер Inflexor Ventures, очікує подальшого посилення потоку технологічних стартапів.

«Враховуючи, що темою нашого фонду є глибокі технології, технологічна інтелектуальна власність / інновації, це повинно віщувати для нас добре. Ми активно робимо та постачаємо угоди на початковій стадії. Ми бачили, як edtech, healthtech, споживчі технології та fintech працюють порівняно краще за останні місяці “, – сказав Десай.

Ануп Джайн, керуючий партнер Orios Venture Partners, сказав, що ринкові моделі, соціальна торгівля, простір електромобілів та охорона здоров’я спостерігають зростання, а Edtech – максимальний.