Перше питання, що ставлять люди, яким ми розповідаємо про бізнес-інкубатор, завжди стосується того, чи є вже в нас успішні стартапи, що пройшли інкубаційну програму та показали результат.

Сьогодні команда YEP ZSTU з гордістю розповідає вам про те, як хлопці з нашого стартапу Mech.Lab представляли YEP інкубатори та Житомирський державний технологічний університет в цілому на найбільшій ІТ-конференції України IForum 2018.

Серед високотехнологічних прототипів та розробок українських науковців на експозоні «Місто Майбутнього» 25 квітня можна було побачити житомирську лабораторію робототехніки Mech.Lab. Стартапери продемонстрували 2 пневмороботи та квадрокоптер. Резиденти нашого інкубатору розповіли, як саме працюють пневмороботи:

«Компресор стискає повітря, що, під управлінням комп’ютера, потрапляє в циліндри, і спричиняє рух окремих елементів робота».
На перший погляд досить легко, проте, насправді, це дуже складна схема, що має вражаючий результат.

Усе це можна побачити не тільки на ІForum  але й у Житомирському
державному технологічному університеті, де й працює
лабораторія.  Море вражень та позитивних емоцій варте того, щоб відвідувати такі події. А на резидентів YEP, як завжди, чекають солодкі мандаринки та подаруночки.