YEP — це мережа академічних бізнес-інкубаторів в університетах. Ми надаємо бізнес освіту для молоді задля розвитку підприємницької екосистеми України.

Що таке операційні команди? Це ті люди, які працюють з резидентами інкубаторів в університетах, спілкуються з менторами, організовують події, розповідають про інкубатор усім навколо, розвиваються, їздять на стажування закордон, беруть участь в усіх інноваційних подіях країни, змінюють світ!

В операційній команді YEP ZSTU ти можеш бути івент менеджером, керівником проектів, піарником, SMM, ментором. Ти здобудеш досвід найновіших методик управління проектами і бізнесами, будеш знати що таке скрам і еджайл, познайомишся з усією стартап тусовкою країни. Це твоя можливість здобути реальний досвід ще навчаючись на молодших курсах в університеті.

Не вагайся, заповнюй анкету👉 bit.ly/YEPstarter1

А перед тим глянь, чим ми займаємося, у нас на сайті:http://www.yepworld.org/ua/